План на ближайшую субботу

ПЛАН

правядзення выхаваўчай работы

ў шосты школьны дзень

20 сакавіка 2021 года

 

Дзень прафарыентацыйнай работы

«Все работы хороши»

Мерапрыемства

Час правядзення

Месца

правядзення

Удзельнікі

Адказныя

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Секцыя “Баскетбол”

08.40-10.15

спартзала

5-11

класы

Серадзін А.Ф.

Факультатыў “Гуляем у футбол”

10.45-11.30

спартзала

5-8

класы

Серадзін А.Ф.

Факультатыў “Гуляем у футбол”

11.35-12.20

спартзала

9-11

класы

Серадзін А.Ф.

Інтэлектуальная дзейнасць

Занятак з навучэнцамі

“Я ў свеце прафесій”         

9.30-10.30

кабінет

№4

7 клас

Дытчанкова Г.І.

Экалагічная гульня «Па лясных сцяжынках”

10.00-11.00

кабінет

№9

5-8  класы

Шалаева Ж.У.

Выстава-прагляд “Твой выбар - твая будучыня”           

10.30-11.30

кабінет

№3

9 клас

Халько Н.Р.

Факультатыўныя заняткі:

Складаны сказ без складанасці

08.35-09.20

кабінет

№3

9 клас

Кабак А.А.

Асновы фінансавай граматнасці

10.45-11.30

кабінет

№5

8 клас

Вайцаховіч С.І.

Асновы сямейнага жыцця

10.45-11.30

каб.15

10 клас

Нерсесян Л.І.

Алгебра вучыць разважаць

11.35-12.20

кабінет

№2

11 клас

Фісенка А.С.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

12.25-13.10

кабінет №15

11 клас

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Уводзіны ў інфарматыку”

 

10.25-12.10

кабінет

№7

6,7

класы

Гамаляка А.В.

Мастацка-эстэтычная дзейнасць

Аб’яднанне па інтарэсах “Кіна-фота”

8.35-10.15

кабінет №15

7-9

класы

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дзікая прырода Беларусі”

8.35-10.15

кабінет №14

5-7 класы

Лемеш В.А.

Прафарыентацыйная дзейнасць.

Арганізацыя грамадска-карыснай працы

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №3

10 клас

Кулакоўскі У.А.

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №7

11 клас

Гамаляка А.В.

ГКП 

 

10.45-12.10

школьны двор

11 клас

8 клас

Кулакоўскі У.А.

Работа педагога сацыяльнага

Вусны часопіс “Ветлівасць адчыняе ўсе дзверы”     

 

10.30-11.00

кабінет

№7

 

1-4 класы

Дубіцкая В.П.

Кансультацыя “Фарміраванне здаровага ладу жыцця”

 

11.00-12.00

кабінет педагога сацыяльнага

 

вучні РКУ

Дубіцкая В.П.

Работа з бацькамі

 Кансультацыі па вучэбным прадмеце:

-         матэматыка

 

10.45-11.30

 

кабінет

№11

 

законныя

прадстаўнікі

 

Фисенка А.С.

Кансультацыя “Уплыў унутрысямейных адносін на эмацыйны стан дзіцяці”

12.00-13.00

кабінет педагога сацыяльнага

законныя

прадстаўнікі

Дубіцкая В.П., педагог сацыяльны

Узаемадзеянне з соцыумам

Рэйд настаўніцка-

бацькоўскага патруля

20.00-23.00

мікрараён

в. Селішча

Пратасеня Ю.В.

Кабак А.А.

Трушко А.С.

           

 

ПЛАН

правядзення выхаваўчай работы

ў шосты школьны дзень

13 сакавіка 2021 года

Дзень здароўя

 

Мерапрыемства

Час правядзення

Месца

правядзення

Удзельнікі

Адказныя

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Секцыя “Баскетбол”

08.40-10.15

спартзала

5-11

класы

Серадзін А.Ф.

Факультатыў “Гуляем у футбол”

11.35-12.20

спартзала

9-11

класы

Серадзін А.Ф.

Спаборніцтвы “Залатая скакалка”  

10.30-11.30

спартзала   

2-11 класы,

Серадзін А.Ф.

класныя кіраўнікі

Інтэлектуальная дзейнасць

Завочнае падарожжа па родным краі “Твая зямля, твая Радзіма названа светла – Бе-ла-русь”     

10.00-11.00

кабінет

№11

3  клас

Трушко А.С.

 Конкурсная праграма “Здаровым быць здорава!"

12.15-13.00

кабінет

№13

8 клас

Кулакоўскі У.А.

Факультатыўныя заняткі:

Складаны сказ без складанасці

08.35-09.20

кабінет

№3

9 клас

Кабак А.А.

Асновы фінансавай граматнасці

10.45-11.30

кабінет

№5

8 клас

Вайцаховіч С.І.

Асновы сямейнага жыцця

10.45-11.30

каб.15

10 клас

Нерсесян Л.І.

Алгебра вучыць разважаць

11.35-12.20

кабінет

№2

11 клас

Фісенка А.С.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

12.25-13.10

кабінет №15

11 клас

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Уводзіны ў інфарматыку”

 

10.25-12.10

кабінет

№7

6,7

класы

Гамаляка А.В.

Мастацка-эстэтычная дзейнасць

Аб’яднанне па інтарэсах “Кіна-фота”

8.35-10.15

кабінет №15

7-9

класы

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дзікая прырода Беларусі”

8.35-10.15

кабінет №14

5-7 класы

Лемеш В.А.

Прафарыентацыйная дзейнасць.

Арганізацыя грамадска-карыснай працы

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №3

10 клас

Кулакоўскі У.А.

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №7

11 клас

Гамаляка А.В.

ГКП 

 

10.45-12.10

школьны двор

11 клас

8 клас

Кулакоўскі У.А.

Работа педагога сацыяльнага

Рэйд “Я і сям’я”

 

10.30-13.00

 

бацькі,

вучні

Дубіцкая В.П., класныя кіраўнікі

Работа з бацькамі

Кансультацыі

па вучэбных прадметах пачатковай школы

 

09.15-10.00

 

кабінет

№11

 

законныя

прадстаўнікі

 

Трушко А.С.

Узаемадзеянне з соцыумам

Удзел у раённай алімпіядзе па ПДР

9.00-14.00

ДУА “СШ №13 г Слуцка”

каманда,

5-7 класы

Нерсесян Л.І.

Рэйд настаўніцка-

бацькоўскага патруля

20.00-23.00

мікрараён

в. Селішча

Жаўтагірка А.С.

Кулакоўскі У.А.

Гамаляка А.В.

 

 

ПЛАН

правядзення выхаваўчай работы

ў шосты школьны дзень

27 лютага 2021 года

 

Дзень прафілактыкі шкодных звычак

Мерапрыемства

Час правядзення

Месца

правядзення

Удзельнікі

Адказныя

 

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

 

Секцыя “Баскетбол”

08.40-10.15

спартзала

5-11

класы

Серадзін А.Ф.

 

Факультатыў “Гуляем у футбол”

10.45-11.30

стадыён

5-8

класы

Серадзін А.Ф.

 

Факультатыў “Гуляем у футбол”

11.35-12.20

спартзала

9-11

класы

Серадзін А.Ф.

 

Інтэлектуальная дзейнасць

 

 

 

 

Гадзіна зносін “Вучымся разумець адзін аднаго”

11.00-12.00

кабінет

№8

3-4 класы

Пайбердзіна А.У.

 

Пазнавальная праграма з элементамі гульні “Хлопчыкі могуць усё”                   

09.30-10.30 

 

кабінет

№5

7 клас

Дытчанкова Г.І.

 

Факультатыўныя заняткі:

 

Складаны сказ без складанасці

08.35-09.20

кабінет

№3

9 клас

Кабак А.А.

 

Асновы фінансавай граматнасці

10.45-11.30

кабінет

№5

8 клас

Вайцаховіч С.І.

 

Асновы сямейнага жыцця

10.45-11.30

каб.15

10 клас

Нерсесян Л.І.

 

Алгебра вучыць разважаць

11.35-12.20

кабінет

№2

11 клас

Фісенка А.С.

 

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

12.25-13.10

кабінет №15

11 клас

Вайцаховіч С.І.

 

Аб’яднанне па інтарэсах “Уводзіны ў інфарматыку”

10.25-12.10

кабінет

№7

6,7

класы

Гамаляка А.В.

 

Мастацка-эстэтычная дзейнасць

 

Аб’яднанне па інтарэсах “Кіна-фота”

8.35-10.15

кабінет №15

7-9

класы

Вайцаховіч С.І.

 

Аб’яднанне па інтарэсах “Дзікая прырода Беларусі”

8.35-10.15

кабінет №14

5-7 класы

Лемеш В.А.

 

Прафарыентацыйная дзейнасць.

Арганізацыя грамадска-карыснай працы

 

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №3

10 клас

Кулакоўскі У.А.

 

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №7

11 клас

Гамаляка А.В.

 

ГКП

 

10.45-12.10

школьны двор

11 клас

8 клас

Кулакоўскі У.А.

 

Работа педагога сацыяльнага

 

Выхаваўчая гадзіна “Дарога дабра”           

10.30-11.30

кабінет

№6

5-7

 класы

Дубіцкая В.П.

 

Кансультацыя “Як навучыцца  быць адказным за свае учынкі”

11.30-12.15

кабінет педагога сацыяльнага

вучні

РКУ

Дубіцкая В.П.

 

Работа з бацькамі

 

Кансультацыі па вучэбным прадмеце:

-         рускакя мова і літаратура

 

 

12.15-13.00

 

кабінет

№2

 

законныя

прадстаўнікі

 

 

Дубіцкая В.П.

 

Узаемадзеянне з соцыумам

 

Рэйд настаўніцка-

бацькоўскага патруля

20.00-23.00

мікрараён

в. Селішча

Пяцко Т.В.

Серадзін А.Ф.

Здановіч С.С.

 

                   

 

ПЛАН

правядзення выхаваўчай работы

ў шосты школьны дзень

20 лютага 2021 года

 

Дзень фінансавай граматнасці

Мерапрыемства

Час правядзення

Месца

правядзення

Удзельнікі

Адказныя

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Удзел у раённых спаборніцтвах “Лыжныя гонкі”

09.00-13.00

 

ДУА

”СШ №6

г.Слуцка”

6-10 класы

 

 Серадзін А.Ф.

фіз. актыў

Інтэлектуальная дзейнасць

Вусны часопіс “Усё пра грошы»

10.00-11.00

кабінет

№11

3 клас

Трушко А.С.

Урок фінансавай граматнасці “Банкаўскі ўклад” (дэпазіт)

10.45-11.30 

 

кабінет

№5

8-10 клас

Вайцаховіч С.І.

Факультатыўныя заняткі:

ёСкладаны сказ без складанасці

08.35-09.20

кабінет

№3

9 клас

Кабак А.А.

Асновы фінансавай граматнасці

10.45-11.30

кабінет

№5

8 клас

Вайцаховіч С.І.

Асновы сямейнага жыцця

10.45-11.30

каб.15

10 клас

Нерсесян Л.І.

Алгебра вучыць разважаць

11.35-12.20

кабінет

№2

11 клас

Фісенка А.С.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

12.25-13.10

кабінет №15

11 клас

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Уводзіны ў інфарматыку”

 

10.25-12.10

кабінет

№7

6,7

класы

Гамаляка А.В.

Мастацка-эстэтычная дзейнасць

Аб’яднанне па інтарэсах “Кіна-фота”

8.35-10.15

кабінет №15

7-9

класы

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дзікая прырода Беларусі”

8.35-10.15

кабінет №14

5-7 класы

Лемеш В.А.

Прафарыентацыйная дзейнасць.

Арганізацыя грамадска-карыснай працы

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №3

10 клас

Кулакоўскі У.А.

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №7

11 клас

Гамаляка А.В.

ГКП

Працоўныя дэсанты:

-         “Абеліск”,

-         “Прыбяром снег разам”  

10.45-12.10

школьны двор

11 клас

8 клас

Кулакоўскі У.А.,

камітэт ПА ГА “БРСМ”

 

Работа педагога сацыяльнага

Занятак з элементамі трэнінга “Як паводзіць сябе ў грамадскіх месцах”

10.30-11.30

кабінет

№10

1-4

 класы

Дубіцкая В.П.

Кансультацыя “Выявление неблагополучия в семье. Первые признаки”

11.30-13.00

кабінет педагога сацыяльнага

 

педагогі

Дубіцкая В.П.

Работа з бацькамі

Кансультацыі па вучэбным прадмеце:

-         беларуская мова і літаратура

 

 

09.30-10.15

 

кабінет

№14

 

законныя

прадстаўнікі

 

Кабак А.А.

Узаемадзеянне з соцыумам

Рэйд настаўніцка-

бацькоўскага патруля

20.00-23.00

мікрараён

в. Селішча

Главацкая І.М.

Нерсесян Л.І.,

Пайбердзіна А.У.

 

 

ПЛАН

правядзення выхаваўчай работы

ў шосты школьны дзень

13 лютага 2021 года

 

Дзень здароўя

«Новое поколение за здоровье, спорт, движение!»

Мерапрыемства

Час правядзення

Месца

правядзення

Удзельнікі

Адказныя

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Секцыя “Баскетбол”

08.40-10.15

спартзала

5-11

класы

Серадзін А.Ф.

Факультатыў “Гуляем у футбол”

11.35-12.20

спартзала

9-11

класы

Серадзін А.Ф.

Зімовыя спаборніцтвы “Вясёлая лыжня”

10.30-11.30

стадыён

1-11 класы, педагогі, бацькі,

Серадзін А.Ф.

класныя кіраўнікі

Інтэлектуальная дзейнасць

Конкурс малюнкаў

“Мір ва ўсім свеце”

10.00-11.00

кабінет

№10

2 клас

Корбут В.М.

Занятак з элементамі трэнінгу

“Мы незвычайны клас”                          

10.00-11.00 

 

кабінет

№3

6 клас

Здановіч С.С.

Факультатыўныя заняткі:

Складаны сказ без складанасці

08.35-09.20

кабінет

№3

9 клас

Кабак А.А.

Асновы фінансавай граматнасці

10.45-11.30

кабінет

№5

8 клас

Вайцаховіч С.І.

Асновы сямейнага жыцця

10.45-11.30

каб.15

10 клас

Нерсесян Л.І.

Алгебра вучыць разважаць

11.35-12.20

кабінет

№2

11 клас

Фісенка А.С.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

12.25-13.10

кабінет №15

11 клас

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Уводзіны ў інфарматыку”

 

10.25-12.10

кабінет

№7

6,7

класы

Гамаляка А.В.

Мастацка-эстэтычная дзейнасць

Аб’яднанне па інтарэсах “Кіна-фота”

8.35-10.15

кабінет №15

7-9

класы

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дзікая прырода Беларусі”

8.35-10.15

кабінет №14

5-7 класы

Лемеш В.А.

Прафарыентацыйная дзейнасць.

Арганізацыя грамадска-карыснай працы

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №3

10 клас

Кулакоўскі У.А.

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №7

11 клас

Гамаляка А.В.

ГКП 

 

10.45-12.10

школьны двор

11 клас

8 клас

Кулакоўскі У.А.

Работа педагога сацыяльнага

Рэйд “Я і сям’я”

 

10.30-13.00

 

бацькі,

вучні

Дубіцкая В.П., класныя кіраўнікі

Работа з бацькамі

Кансультацыі па вучэбным прадмеце:

-         беларуская мова і літаратура

 

 

09.15-10.00

 

кабінет

№14

 

законныя

прадстаўнікі

 

Здановіч С.С.

Узаемадзеянне з соцыумам

Рэйд настаўніцка-

бацькоўскага патруля

20.00-23.00

мікрараён

в. Селішча

Мароз Т.І.

Вайцаховіч С.І.,

Фісенка А.С.

 

ПЛАН

правядзення выхаваўчай работы

ў шосты школьны дзень

6 лютага 2021 года

 

Творчая субота

Мерапрыемства

Час правядзення

Месца

правядзення

Удзельнікі

Адказныя

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Секцыя “Баскетбол”

08.40-10.15

спартзала

5-11

класы

Серадзін А.Ф.

Факультатыў “Гуляем у футбол”

10.45-11.30

стадыён

5-8

класы

Серадзін А.Ф.

Факультатыў “Гуляем у футбол”

11.35-12.20

спартзала

9-11

класы

Серадзін А.Ф.

Інтэлектуальная дзейнасць

Факультатыўныя заняткі:

Складаны сказ без складанасці

08.35-09.20

кабінет

№3

9 клас

Кабак А.А.

Асновы фінансавай граматнасці

10.45-11.30

кабінет

№5

8 клас

Вайцаховіч С.І.

Асновы сямейнага жыцця

10.45-11.30

каб.15

10 клас

Нерсесян Л.І.

Алгебра вучыць разважаць

11.35-12.20

кабінет

№2

11 клас

Фісенка А.С.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

12.25-13.10

кабінет №15

11 клас

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Уводзіны ў інфарматыку”

 

10.25-12.10

кабінет

№7

6,7

класы

Гамаляка А.В.

Мастацка-эстэтычная дзейнасць

КТС 

“В кругу друзей”

10.30-11.30

вучэбныя кабінеты

8-11

класы

Нерсесян Л.І., савет старшакласнікаў

Конкурс малюнкаў “Зімовая фантазія”

11.00-12.00

кабінет

№14

5-6 класы

Лемеш В.А.

Аб’яднанне па інтарэсах “Кіна-фота”

8.35-10.15

кабінет №15

7-9

класы

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дзікая прырода Беларусі”

8.35-10.15

кабінет №14

5-7 класы

Лемеш В.А.

Прафарыентацыйная дзейнасць.

Арганізацыя грамадска-карыснай працы

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №3

10 клас

Кулакоўскі У.А.

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №7

11 клас

Гамаляка А.В.

ГКП 

 

10.45-12.10

школьны двор

11 клас

8 клас

Кулакоўскі У.А.

Работа педагога сацыяльнага

Гульня-падарожжа

“У свеце прафесій”

 

10.30-11.30

кабінет

№13

 

8-9

класы

Дубіцкая В.П., педагог сацыяльны

Прафілактычны занятак “Бярэм агрэсію пад кантроль”

11.30-12.30

кабінет

№2

10-11 класы

Дубіцкая В.П., педагог сацыяльны

Работа з бацькамі

Кансультацыі па вучэбным прадмеце:

-         хімія

 

 

10.15-11.00

 

кабінет

№14

 

законныя

прадстаўнікі

 

Лемеш В.А.

 

Узаемадзеянне з соцыумам

День адчыненых дзвярэй для выпускнікоў школы

“Аднакласнікі… Аднакласніцы…”

16.30-17.30

вучэбныя кабінеты

выпускнікі школы

кіраўніцтва УА, класныя кіраўнікі

Рэйд настаўніцка-

бацькоўскага патруля

20.00-23.00

мікрараён

в. Селішча

Сідарэнка В.М.

Дубіцкая В.П.

Дытчанкова Г.І.

 

 

ПЛАН

правядзення выхаваўчай работы

ў шосты школьны дзень

30 студзеня 2021 года

 

Дзень прафілактыкі шкодных звычак

Мерапрыемства

Час правядзення

Месца

правядзення

Удзельнікі

Адказныя

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Гадзіна здаровячкоў “Быць здаровым – жыць у радасці”

11.00-12.00

кабінет

№5

4 клас

Пайбердзіна А.У.

Інтэлектуальная дзейнасць

Інфармацыйна-пазнавальная праграма “Шкодным звычкам — не!”                                

9.30-10.30

кабінет

№4

7

клас

.Дытчанкова 

  Г.І.

Факультатыўныя заняткі:

Асновы фінансавай граматнасці

10.45-11.30

кабінет

№5

8 клас

Вайцаховіч С.І.

Асновы сямейнага жыцця

10.45-11.30

каб.15

10 клас

Нерсесян Л.І.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

12.25-13.10

кабінет №15

11 клас

Вайцаховіч С.І.

Мастацка-эстэтычная дзейнасць

Аб’яднанне па інтарэсах “Кіна-фота”

8.35-10.15

кабінет №15

7-9

класы

Вайцаховіч С.І.

Работа з бацькамі

Кансультацыі па вучэбным прадмеце:

-         матэматыка

 

8.35-9.20

кабінет

№4

законныя

прадстаўнікі

Дытчанкова

Г.І.

 

Узаемадзеянне з соцыумам

 Рэйд настаўніцка-

 бацькоўскага патруля

20.00-23.00

мікрараён

в. Селішча

Хадановіч Н.Л.

Каваленка В.В.

Халько Н.Р.

ПЛАН

правядзення выхаваўчай работы

ў шосты школьны дзень

23 студзеня 2021 года

 

Дзень бяспекі

Мерапрыемства

Час правядзення

Месца

правядзення

Удзельнікі

Адказныя

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Секцыя “Баскетбол”

08.40-10.15

спартзала

5-11

класы

Серадзін А.Ф.

Факультатыў “Гуляем у футбол”

10.45-11.30

стадыён

5-8

класы

Серадзін А.Ф.

Факультатыў “Гуляем у футбол”

11.35-12.20

спартзала

9-11

класы

Серадзін А.Ф.

Інтэлектуальная дзейнасць

Гульня па станцыях “Падарожжа ў краіну А-Б. Выконвай ПДР”            

10.00-11.00

кабінет

№11

3- 4 класы

Трушко А.С.

Гадзіна зносін “Мы ведаем правілы бяспекі”             

10.00-11.00

кабінет

№3

5-6

класы

Здановіч С.С.

Дзелавая гульня “Граматны пешаход”                        

11.00-12.00

кабінет

№4

9 клас

Халько Н.Р.

Факультатыўныя заняткі:

Складаны сказ без складанасці

08.35-09.20

кабінет

№3

9 клас

Кабак А.А.

Асновы фінансавай граматнасці

10.45-11.30

кабінет

№5

8 клас

Вайцаховіч С.І.

Асновы сямейнага жыцця

10.45-11.30

каб.15

10 клас

Нерсесян Л.І.

Алгебра вучыць разважаць

11.35-12.20

кабінет

№2

11 клас

Фісенка А.С.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

12.25-13.10

кабінет №15

11 клас

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Уводзіны ў інфарматыку”

 

10.25-12.10

кабінет

№7

6,7

класы

Гамаляка А.В.

Мастацка-эстэтычная дзейнасць

Аб’яднанне па інтарэсах “Кіна-фота”

8.35-10.15

кабінет №15

7-9

класы

Вайцаховіч С.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Дзікая прырода Беларусі”

8.35-10.15

кабінет №14

5-7 класы

Лемеш В.А.

Прафарыентацыйная дзейнасць.

Арганізацыя грамадска-карыснай працы

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №3

10 клас

Кулакоўскі У.А.

Прафесіянальная падрыхтоўка па прафесіі

8.35-10.15

кабінет №7

11 клас

Гамаляка А.В.

ГКП  Працоўныя дэсанты

 

10.45-12.10

школьны двор

11 клас

8 клас

Кулакоўскі У.А.

Работа педагога сацыяльнага

Кансультацыя “Праблемы міжасабовых зносін”

10.30-11.00

кабінет

№8

вучні

РКУ

Дубіцкая В.П., педагог сацыяльны

Работа з бацькамі

Кансультацыі па вучэбным прадмеце:

-         руская мова

 

 

9.10-9.55

 

кабінет

№3

 

законныя

прадстаўнікі

 

Здановіч С.С.

Узаемадзеянне з соцыумам

 Рэйд настаўніцка-

 бацькоўскага патруля

20.00-23.00

мікрараён

в. Селішча

Фядзюшка Н.А.

Корбут В.М.,

Корбут М.У.