График работы объединений по интересам

 

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах

на II паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

ў шосты школьны дзень

п/п

Назва

Час правядзення

Месца правядзення

Коль-ць  гадзін

Коль-ць вучняў

Педагог    дадатковай адукацыі

ШКОЛЬНЫЯ АБ’ЯДНАННІ

1

Кіна-фота 

8.35-10.15

кабінет

№15

2

12

Вайцаховіч С.І.

2

Уводзіны ў інфарматыку

10.25-12.10

кабінет

№7

2

12

Гамаляка А.В.

СЛУЦКІ ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧЫ Ц2ЭНТР НАВУЧЭНЦАЎ

1

Баскетбол

8.35-10.15

стадыён або спартзала

2

15

Серадзін А.Ф.

ДУА “СЛУЦКІ ЭКОЛАГА-БІЯЛАГІЧНЫ ЦЭНТР  НАВУЧЭНЦАЎ”

1

Дзікая прырода Беларусі

8.35-10.15

кабінет №14

2

12

Лемеш В.А.

 

Расклад факультатыўных заняткаў

на II паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

ў шосты школьны дзень

Назва факультатыва

Месца правядзення

Клас

Час правядзення

Настаўнік

     

         

1.       

Фінансавая граматнасць

каб.5

VIII

10.25-11.10

Вайцаховіч С.І.

2.       

Асновы сямейнага жыцця

каб.15

X

10.25-11.10

Нерсесян Л.І.

3.       

Складаны сказ без складанасці

каб.3

ІX

08.35-09.20

Кабак А.А.

4.       

Гуляем у футбол

cтадыён

V-VIII

10.25-11.10

Серадзін А.Ф.

5.       

Гуляем у футбол

стадыён

IX-ХІ

11.25-12.10

Серадзін А.Ф.

6.       

Алгебра вучыць разважаць

каб.2

ХІ

11.25-12.10

Фісенка А.С.

7.       

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

каб.15

ХІ

11.25-12.10

Вайцаховіч С.І.

 

Графік

правядзення інфармацыйных і класных гадзін

у Дзяржаўнай установе адукацыі “Селішчанская сярэдняя школа”

на II паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Класны кіраўнік

к

л

а

с

Інфармацыйная

гадзіна

Класная гадзіна

дзень

тыдня

Час              

дзень

тыдня

час, урок

кабінет

Кулакоўская Наталля Міхайлаўна

I

аўторак

12.15-12.35

пятніца

12.15

5 урок

12

Корбут Валянціна Мікалаеўна

II

аўторак

13.15-13.35

пятніца

12.25

5 урок

10

Трушко Аксана

Сяргееўна

III

аўторак

13.15-13.35

пятніца

12.25

5 урок

11

Пайбердзіна Алена Уладзіміраўна                                                                                    

IY

аўторак

13.15-13.35

серада

13.20

6 урок

8

Лемеш Віктар Аляксандравіч

Y

аўторак

13.15-13.35

пятніца

14.15

7 урок

14

Здановіч Святлана Сяргееўна

YI

аўторак

13.15-13.35

пятніца

14.15

7 урок

13

Дытчанкова Галіна

Іванаўна

YII

аўторак

13.15-13.35

пятніца

14.15

7 урок

6

Кулакоўскі Уладзімір Анатольевіч

YIII

аўторак

13.15-13.35

панядзелак

14.15

7 урок

3

Халько Наталля Раманаўна

IX

аўторак

13.15-13.35

серада

 

14.15

7 урок

4

Вайцаховіч Сяргей Іванавіч

X

аўторак

13.15-13.35

чацвер

14.15

7 урок

15

Дубіцкая Вера Панфілаўна

XI

аўторак

13.15-13.35

чацвер

14.15

7 урок

2

 

Графік

правядзення кансультацый настаўнікамі-прадметнікамі

ў шосты школьны дзень на ІI паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Дата

Прозвішча, ініцыялы

настаўніка

Прадмет

№ кабінета

Час

правядзення

05.09

Хімія

3 клас

Лемеш В.А.

Трушко А.С.

14

11

10.20-11.20

9.00-10.00

12.09

1 клас

Інфарматыка

Кулакоўская Н.М.

Гамаляка А.В.

12

7

10.00-11.00

12.15-13.00

19.09

Беларуская мова

2 клас

Здановіч С.С.

Корбут В.М.

13

10

10.00-11.00

9.00-10.00

26.09

Матэматыка

4 клас

Дытчанкова Г.І.

Пайбердзіна А.У.

6

8

08.30-9.30

10.00-11.00

03.10

Геаграфія

Біялогія

Трушко А.С.

Лемеш В.А.

4

14

09.00-10.00

10.20-11.20

10.10

Французская мова

Матэматыка

Халько Н.Р.

Фісенка А.С.

4

2

10.00-11.00

10.20-11.20

17.10

Беларуская літаратура

Здановіч С.С.

13

09.00-10.00

24.10

Руская мова

Гісторыя

Дубіцкая В.П. Вайцаховіч С.І.

2

15

10.00-11.00

12.10-13.00

31.10

Фізіка, астраномія

Корбут М.У.

19

08.35-9.35

14.11

Англійская мова

 

Нічыпаровіч А.В.

Каваленка В.В.

3

13

09.30-10.30

21.11

Хімія

3 клас

Лемеш В.А.

Трушко А.С.

14

11

10.20-11.20

9.00-10.00

28.11

1 клас

Інфарматыка

Кулакоўская Н.М.

Гамаляка А.В.

12

7

10.00-11.00

12.15-13.00

05.12

Беларуская мова

2 клас

Здановіч С.С.

Корбут В.М.

13

10

10.00-11.00

9.00-10.00

12.12

Матэматыка

4 клас

Дытчанкова Г.І.

Пайбердзіна А.У.

6

8

08.30-9.30

10.00-11.00

19.12

Геаграфія

Біялогія

Трушко А.С.

Лемеш В.А.

4

14

09.00-10.00

10.20-11.20

26.12

Французская мова

Матэматыка

Халько Н.Р.

Фісенка А.С.

4

2

10.00-11.00

10.20-11.20

 

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                        А.А.Кабак